La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1821 Culés

konto usunięte

3

Oby tylko bez finału LM
PSG - City

Szejki odniosą zwycięstwo, a futbol przegra

2

@Rust_Cohle Arsenal - BVB idealny finał

3

@Rust_Cohle Osobiście chciałbym finał Arsenal -Borussia. Przyjemnie by się oglądało w akcji te 2 drużyny i obojętnie, która by wygrała, byłbym zadowolony. Najbardziej nie chciałbym w finale ani PSG, ani Realu, bo nie lubię tych 2 zespołów.

konto usunięte

1

@mr Barca
Ja najbardziej bym chciał zobaczyc finał BVB - Real
I jak Reus uciera nosa madryciakom + podnosi ten puchar.

Fajny scenariusz.

Jakoś BVB - Arsenal mnie nie grzeje jako mecz, to już wolę ewentualnie PSG - Arsenal i wygrana londyńczyków

0

@Rust_Cohle Tylko bardzo małe szanse bym dawał Borussi w takim starciu. Real zazwyczaj nie przegrywa finałów.
Szczerze mówiąc mnie żaden finał, gdzie nie ma Barcy nie grzeje jakoś specjalnie i ostatnim finałem, jaki obejrzałem była porażka Liverpoolu z Realem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?