La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

1

Najgorsze w tym wszystkim jest to że człowiek czekał i znów poczuł to "coś " przed rewanżem , atmosfera narastała , delikatne nerwy , przygotowania , wyjście wcześniej z pracy , przygotowanie się jak do randki z kobietą 10/10 , początek , ekscytacja , buziaczek , coraz większa ekscytacja i w 30 min buuuum , ona wyszła i już nie wróciła , wszystko w tym momencie uleciało i odebrało całą przyjemność bo każdy się domyślał jaki będzie tego efekt.
Została tylko deprecha , od czasu do czasu spoglądało się na drzwi że jednak może jeszcze wróci (nie wbija nam tych goli ) i jakoś się uratuje to spotkanie . Szkoda że człowiek dał się na to nabrać znowu. W takich momentach ratuje jedynie to że w momentach ponad 20 letniej karierze kibicowania Barcy człowiek sobie przypomina ile jednak radości dały te bordowo granatowe barwy. I tak człowiek kocha mimo kolejnych kompromitacji . Boli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?