La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1971 Culés

2

Człowiek to jest jednak naiwna istota. Od kilku sezonów piłka jest mi dość obojętna, nie oglądam już wszystkich meczów jak kiedyś. Takiej wiary w naszą drużynę to nie miałem serio od lat. Ja znowu uwierzyłem że my już nie jesteśmy frajerami xddddd a razem z tymi frajerami, kolejnym frajerem stałem się ja który znowu w nich uwierzył. Już mi się nie chce serio tego oglądać, ostatni raz uwierzyłem że będzie dobrze. Mega zawiódł mnie przede wszystkim nasz przyszły kapitan Araujo, co ty chłopie zrobiłeś to ja nie mam pytań. Amatorka. Tak samo Cancelo, który podjął chyba najgorszą decyzje jaką mógł. Xavi nie trzymający ciśnienia i osłabiający drużyne w najważniejszym momencie w sezonie też pokazuję że jeszcze nie jest gotowy na prowadzenie takiej drużyny. Zawód, zawód i jeszcze raz zawód. Ostatni raz sie nabrałem na ta drużyne. Jedyny plus to Cubarsi który jest pieprzonym kotem i może Kounde. Mieliśmy to w garści i to spieprzyliśmy koncertowo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?