La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1624 Culés

9

Mam nadzieję, że szybko są te półfinały, niech szybko się skończą, człowiek zajmie się Euro i IO. Nie wiem jak wy ale ja już trochę myślami w nowym sezonie, nie mogę się doczekać przyszłego sezonu, a jak byłby ogłoszony Flick, to 3x mocniej. Gdy pomyślę o ter Stegenie, Gundogani, Cubarsim, Yamalu, Pedrim czy powracającym Gavim to uśmiech wraca.

Wiadomo takie porażki bolą no ale trudno, jest jak jest, podziwiam ludzi, którzy wyliczają która to kompromitacja, skąd czasu na negatywne wspomnienia. Poza tym to jest tylko piłka i to nie jest osobista kompromitacja. To nie jest wielki dramat, ostatecznie futbol to rozrywka czy hobby. Mam na prawdę w dupsku bekowanie innych, Barca była najlepsza i miała wiele ciężki czasów pod względem wyników jak każdy klub.

Ogólnie sądzę, że nasza przyszłość nie jest w czarnych barwach. W Europejskich pucharach zrobiliśmy duży krok so przodu. Nie ma co się załamywać. Visca el Barca. Wyniki są jakie są, miłość pozostaje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?