La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

19

Tak jest ku**, cóż za cudowny powrót! Mega duma dzisiaj z Barcy. Nie było wszystko idealne i kolorowo, ale przez większość czasu trzymaliśmy ich za mordę szczególnie Kyliana. Wreszcie nie ma amatorki w obronie. Araujo - Cubarasi coś pięknego!

Oczywiście LR po dwóch szybkich gongach już zwątpiła i robiłaś z nas dziadów i klubem memem, sami jesteście , memami! Masakra jaki panuj tutaj brak jakiejkolwiek wiary i bycia z klubem. Jak nie idzie, to już jazda jak z burą suką. Wiem że nie można tak tracić meczu ale trudno zdarza się najlepszym, trzeba się podnieść i walczyć. Narzekacie na piłkarzy, a wielu tutaj nie jest lepsza, dobrze , że nasi piłkarze nie zwątpili jak większość, bo by się skończyło gwałtem i wstydem. Ale na szczęście nie wszyscy tacy są. :) Arsenal u siebie z 1-0 na 1-2 i odmienia spotkanie na tylko remis tak samo Real (2-3) z City. Jakby Real, Arsenal czy Leverkusen wrócił do meczu tak jak dzisiaj Barca to byłoby pieprzenie o potężnym mentalu. My dziś mieliśmy mental jak skurw**!

Dawno nie miałem tak cudownego wieczoru dzięki Barcelonie. Ten mecz także wlał we mnie większą wiarę na przyszłość. Co do awansu to trzeba twardo stąpać po ziemi. Trzeba wygrać kolejną megą ciężką bitwę. Visca el Barça ! Vamos Barça!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?