La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1605 Culés

konto usunięte

1

przypominam, że dla polskiego Guardioli Moder, który gra w najsilniejszej lidze świata jak równy z równym przeciwko jednej z najlepszych drużyn, jest słabszy od grającego w żałosnej polskiej ekstraklapie Romanczuka

7

@szkodastrzepicryja Romanczuk top.

2

@szkodastrzepicryja Probierzówka,raczej bał się go wpuścić po tak długiej kontuzji,a poza tym Romanczuk-Top!

4

@szkodastrzepicryja Przypominam, że Moder niedawno wrócił po bardzo ciężkiej kontuzji i kiedy wróci do pełni formy, to najprawdopodobniej będzie jednym z najmocniejszych punktów reprezentacji

0

@Luciano99 Holandię i Austrię trzeba pokonać! A z Francją,pokazówka.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 no, jakoś de Zerbi nie bał się go wpuścić parę dni później na lidera premier league xDDD przecież ten probierz to parodysta, awans jest spoko ale w tak obrzydliwym stylu że "mój nick". Przypominam, że wuja za awans w takim samym stylu zwolniono

0

@szkodastrzepicryja Ani ważyć mi się go zwalniać.On,nawet nie rozegrał 10 meczów z tą reprą,Wuja miał dłuższy okres meczów,tylko On cofał w rozwoju tę reprezentację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?