La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

3

Dawno nie pamiętam tak gorącej Wielkanocy,a słyszałem że miały być białe święta.Tymczasem u mnie jest 25 stopni!

0

@FcPortoFan1999 u mnie 21, ale pochmurno i w sumie dobrze

0

@FcPortoFan1999 miłego dnia mały

0

@szkudi7 I to jest jeszcze w marcu :) @Dankho94isback Dzięki stary ;)

0

@FcPortoFan1999 globalne ocieplenie, boję się lata, bo od 27-28 w górę źle znoszę, a tu się zanosi, że z 40 będzie..

0

@szkudi7 I niestety to jest nieuniknione.

0

@FcPortoFan1999 kiedyś, to lato było schematyczne - czerwiec po 20 stopni, lipiec ciepły, sierpień do połowy miesiąca max 25, potem deszczowo i coraz zimniej, we wrześniu się zawsze chorowało, bo jesień przychodziła, a patrząc po tym co rok temu było, to może w listopadzie jesień zawita ;d

0

@szkudi7 Skoro luty i marzec były tak ciepłe,to i jesień w tym roku nadejdzie późno..

0

@FcPortoFan1999 no o tym dokładnie mówię, chore czasy jak dla mnie.

0

@szkudi7 A zapowiada się że będzie tylko cieplej i cieplej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?