La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 921 Culés

0

Inter poza jakością Leo i Suareza, pewnie też ratunkami od Kalendarza, będzie musiał zagrać swój prime żeby wyeliminować Monterrey.

0

@mekston Ja cały czas będę powtarzał o tej obronie to jest dramat że nie mogą znaleźć jakiegoś normalnego środkowego obrońcy :D

1

@Barca_bwo w kilka dni nie zrobią z tego obrony Atletico w prime

Inter już nie ma za bardzo budżetu na to żeby kupić kogoś TOP do obrony. Uzupełnili jedynie ostatnio skład wypożyczeniem na PO.

1

@mekston nie no ja to rozumiem, oglądam mecze Interu ale nie da się oglądać tych "dziadkow" na środku, szkoda że chellini tam nie dołączył może by jakoś trzymał ta formacje, bo tam jest zawał straszny :D

0

@Barca_bwo a potem w czerwcu / lipcu będą bez ataku. (Znaczy Leo na pewno opusci ile chyba z kolejnych 5-7 spotkań), a jak Bielsa powoła Suareza to może być ciężka walka o play offy bo i ataku nie będzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?