- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1231 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1231 Culés
5
Chyba faktycznie jest jakieś przesilenie wiosenne, bo tylu turbozjebów naraz w pracy to nigdy nie miałem. I weź tu nie pij.
Chyba muszę spróbować sił na zakładzie Lucka, bo nie wytrzymie
0
@Kozinho. to co się działo?
0
@Kozinho. Bardziej Wielki Czwartek.
1
@Arden mnie straszyli odszkodowaniami, ponoszeniem odpowiedzialności, a kolegę sądem :D
Wszystko dlatego, że klienci postanowili załatwiać sprawy bankowe „po swojemu”. A najlepiej, że większość nawet nie była klientami mojego banku :P
1
@Kozinho. Pocieszę, Rafał Trzaskowski wygrał wczorajszą debatę.
0
@tristan87 tak to jest w - pfu - demokracji
0
@Kozinho. Podobnie ma Moja siostra od czasu do czasu w swoim urzędzie.Też przychodzą do niej tacy cudacy,że głowa siada.
2
@FcPortoFan1999 no, dlatego nie ma bardziej niewdzięcznej pracy niż ta z klientem
0
@Kozinho. Zwłaszcza z klientem który przychodzi po raz pierwszy i nie do końca ogarnia o co chodzi.
1
@FcPortoFan1999 ale to już nie ich wina, bo taki ja jestem żeby im wytłumaczyć. Problem w tym, że przez ok 10 ostatnich lat firmy zaczęły wchodzić w dupe klientom i stali się oni roszczeniowi nawet jak nie mają racji