La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 615 Culés

0

Który z kanałów zero najbardziej wam się podoba? Mi zdecydowanie zero presji

konto usunięte

1

@Trojanek23 Gatunek Zero.

0

@Trojanek23 presja, gospodarcze, militarne (chociaż w te tematy to raczej się wdrażam), godziny 0 jak ta teraz z ziemkiewiczem i większość poranków
chociaż ta premierowa presja z wiolką była średnia, wczorajsza z lotkiem już dużo lepsza. mniej sztywno było

0

@tristan87 tego nawet nie widziałem

konto usunięte

0

@budel17 Poranki z Tede oglądasz?
@Trojanek23 Mało popularny, ale według mnie świetny.

0

@tristan87 kilka oglądałem.Lubie też te z tym Raczkiem o filmach.Nie oglądam nigdy poranków.Czasami godzina w sumie nie oglądam zbyt wiele ale to zero presji, wyjątkowo mi podeszło

0

@Trojanek23 Zero ekranowe, Zero znieczulenia i Naukowe Zero

0

@tristan87 ten z wargą słucham, z moniką czasami odpuszczam po kilku chwilach.

konto usunięte

0

@budel17 Jest irytująca.

0

@tristan87 kurde niby mnie nie irytuje bo te niedzielne wieczorne miłosne programy też lubie posłuchać i moim zdaniem fajnie im to w miare wychodzi ale w tych porankach jakoś tak mnie zamulają.
najlepszy jest stano z wargą i te z izą mi najbardziej podchodzą

konto usunięte

1

@budel17 Mnie najbardziej Tede irytuje. Jeśli chodzi o poranki.

0

@tristan87 szczerze to do tede jakoś sie w miare przekonałem. na początku byłem do niego zniechęcony nie wiem w sumie przez co ale idzie go znieść jak dla mnie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?