- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1455 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
4
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Bocheno1
11
@Stinger_ Jeszcze skasowali wątek, bo @AlexDark00 za bardzo po głowie dostał...xd
23 odpowiedzi
Zoker
7
Co kieruje ludźmi, którzy wręczają ZP Dembele? Wtf
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1455 Culés
32
Teraz Vinicius będzie sobie popychał rywali, bo i tak dostanie max żółtą...a to powinno być z miejsca czerwona.
I zanim białe rycerzyki się zlecą, to taka akcja jaką wykonał Mingueza nie jest niczym nowym i jakoś mało kto tak reaguje...ale Viniciusowi wolno więcej.
5
@norbi77 za tego typu idiotyczne odepchnięcia są mimo wszystko żółte a nie czerwone
1
@Traba727
W przypadku Realu? Jak najbardziej.
2
@norbi77 w innych przypadkach też
10
@norbi77 białe rycerzyki? 99% kibiców Realu ma dość Viniciusa. Jako kibic Realu, modlę sie o to aby dostał zawieszenie na wiele spotkań. Jest bez wątpienia świetnym zawodnikiem, ale jego zachowanie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Nie da sie na niego patrzeć. Uciśniony męczennik, który powinien zostać sprzedany przy najbliższej okazji, jak tylko trafi sie odpowiednia oferta.
3
@Conradxc
"Białe rycerzyki" to Ci co nie uznają nic co złe w drużynie Realu.