- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1344 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
5
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1344 Culés
7
Kroos 3 ostre wejścia na kartkę - dostał jedną.
Vinicius za faul żółta bezapelacyjnie, ale za popchnięcie...oj tam.
Gol na 1:0:
Piłkę przejmuje Kroos, który powinien mieć już 2 żółtka i adios, a gola zdobywa Vinicius, który nie dostaje ewidentnej czerwonej.
...i takie "drobne" decyzje powodują o awansie Realu już nie pierwszy raz.
Ale co tam, ważne, że... Chelsea 2009 i Negreira...
2
@norbi77 z czerwoną dla Viniego się zgodzę ale jak ty chcesz naprawdę każde takie wejście jak Kroosa punktować i dawać ZAWSZĘ kartkę to by każdym meczu drużyny kończyly w 8/9 zawodników...
No nie, tak to nie działa.
1
@Bobo25
Nie każde.
Tam, gdzie był wolny dla RBL przed polem karnym i przy linii autowej stempel był z premedytacją, bo piłkę zgubił.
0
@norbi77
Bardziej niż faul na żółtą zastanowiłbym się ku czerwonej za agresję.
Ale koniec końców efekt byłby taki sam.
0
@norbi77 dla mnie to były faule jakich wiele w meczu, może na jedną by za to zasłużył, ale na pewno nie więcej. Nie pisałbym że to jakiś skandal czy wielki błąd sędziego. Błąd to brak czewronej dla Viniciusa.
0
@Bobo25
To dla Ciebie faule nie na kartkę? Dodaj do tych fotek impet jeszcze.
https://pbs.twimg.com/media/GIBQ7IOW8AE-Wbn?format=jpg&name=large
0
@norbi77 pierwsza nie, bo on gontami ledwie drasnął, nawet chyba nie upadł rywal wtedy. Druga (górny prawy róg) zgadzam się że żółta, trzecie (lewy dolny róg) też żółta, czwarta (to klaśnięcie to nienzartujmy.... Tylko w Hiszpanii sędziowie są wrażliwi na takie bzdety).
Także mi wychodzą dwie żółte, ale też trzeba zaznaczyć że jakby już mial wcześniej żółtko to by w późniejszych sytuacjach inaczej się zachowywał i np mógłby nie faulować taktycznie (lewy dolny róg). Dlatego tego nie można tak rozpatrywać. Każda sytuacja wcześniejsza rozpatrzona inaczej (w sensie np pokazanie kartki) ma przełożenie na późniejsze sytuację. Inaczej gra zawodnik z kartką na koncie a inaczej kiedy wie że może sobie pozwolić na np ten faul taktyczny. Dlatego tego bym nie rozpatrywał w kontekście jakiegoś wielkiego walka/błędunsedziego. Tutaj błędem było brak odwagi pokazania Viniemu czerwonej kartki. To dla mnie jedyny poważny błąd w całym tym dwumeczu.
0
@Bobo25
W pierwszej sytuacji go wyciął i był wtedy wolny.
O klaskaniu nie ma mowy, bo to nawet nie było w kierunku sędziego tylko do partnera z drużyny.