- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2241 Culés
Gorące dyskusje
michal26
33
W ogóle jeden z największych mitów, jaki się narodził ostatnio to to, że liga arabska jest... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
LAMC_10
25
Nic dodać, nic ująć. Leo poprowadź Albicelestes po puchar Mistrzów... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Arkon
4
Tu napiszę, bo jakoś nie chce mi się z @draxidox dyskutować w tamtym temacie. Jakim trzeba być... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Komu kibicujesz w finale mundialu?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2241 Culés
1
Prawie 5 miesięcy. Tyle zajeło mi pokonanie wszystkich 7 gier z gatunku Soulsborne od From Software. Jedną z nich przeszedłem dwukrotnie. Polecam każdemu. Cóż to była za fantastyczna przygoda.
1
@BlauGrana1404 Spróbuję zgadnąć, którą dwukrotnie: Bloodborne?
Najlepsza seria gier. Fantastyka.
Witam w klubie.!
1
@AssisMoreira Bloodborne uważam za najlepszą grę studia ale nie :) Dark Souls 1
0
@BlauGrana1404 ile padów zdążyłeś rozwalić w międzyczasie?
0
@ranger3120 na szczęście żadnego. Zawsze byłem mega nerwowy przy grach wiec pierwsze podejście do Dark Souls czy później Sekiro było bardzo bolesne. Jednak ostatecznie twierdze, że sporo sie nauczyłem grając w te gry. Przede wszystkim opanowałem troche nerwy i zyskałem świadomość, że nieważne jak trudny fragment gry to prędzej czy później da sie go przepchnąć dalej.