- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 822 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 822 Culés
0
Jeśli PSG w ćwierćfinale trafi na taki Bayern,to Francuzi będą faworytami.
1
@FcPortoFan1999 polemizowałbym
0
@tbas Jeżeli sobie nie poradzą,to nawet niech nie myślą o wygraniu LM przez najbliższe lata.
0
@FcPortoFan1999 z LE na ławce wygranie lm? Masz marzenia.
3
@tbas LE-ma się rozumieć że Luis Enrique?
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie
0
@tbas Luis Enrique,już zna smak zdobycia Uszatka więc dlaczego miałby ponownie tego nie zrobić? Swoją drogą ostatni trener FC Barcelona z Uszatkiem.
0
@FcPortoFan1999 Zobacz na skład jaki LE miał wygrywajac LM. Obecna piłka jest całkowicie w innym miejscu niz to co on gra. Bez szans na LM
0
@tbas To jak nie w tym roku,to najpewniej Paryski Książę Pustyni nie doczeka się zdobycia Pucharu przed odejściem pewnego Królewicza.
0
@FcPortoFan1999 To już inna kwestia. Ale z LE na ławce nie zaznaja smaku LM, bez Mbappe też.
0
@tbas A jest jakiś trener który by dał radę z nimi Uszatka zdobyć skoro nie LE?