La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1643 Culés

0


znowu się rzucą i nie dadzą nawet spróbować

1

@Pedri16Future przecież pełno ich było po sklepach jak już to boom przeszło

0

@Pedri16Future a co tu próbować? smakują jak najtańsze lulki :D

0

@Pedri16Future ekipa po rozpadzie tej „pierwszej ekipy” już nie jest tak popularna

1

@Arden Panie, lulek to był lód! Jak chodziłem do szkoły to kosztował 35-40 groszy... Grand to był luksus, z 1,40-1,50 zł...

0

@AduŚ07 pamiętam i ja :) tamte lulki byłby zajebiste, aktualnie są jakieś podróbki, które nie smakują za dobrze.

0

@AduŚ07 teraz żadnego lulka nie ma.

0

@TR3YWAY ale teraz dodali nowe smaki, wcześniej były te 2 podstawowe, ten zielony i czerwony.

1

@Arden Z rok, dwa lata temu kupiłem sobie lulka z sentymentu po wielu latach, żeby przywrócić smak dzieciństwa. Mniejsza z tym ile kosztował bo nie pamiętam, ale pamiętam że smak był tragicznie sztuczny... Nie zjadłem do końca i webałem do kosza. Kiedyś to było...

0

@AduŚ07 ja pamiętam jak jadłem takiego loda limonkowo-śmietankowego, miał jakiś wzorek, teraz już ich nie ma, nawet zapomniałem jak się nazywają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?