La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1398 Culés

0

troche dziwi mnie to spuszczanie sie nad mbappe, dla nas nic nie zmieni jego przyjscie do realu, oni i tak co sezon musza ukladac sobie mecze, co w tym sezonie widac czarno na bialym, a majac mbappe w skladzie bedzie jeszcze wiekszym wstydem wygrywananie meczow w takim skladzie przy pomocy sedziow, my musimy patrzec na siebie, sprzedac paru zawodnikow, kupic dobrych wziac trenera i to poskladac (mimo, ze jestem zwolennikiem xaviego) i atakowac tryplet w nastepnym roku i wierzyc, ze kiedys sprawiedliwosc nastapi i real dostanie kare za te wszystkie przkupstwa sedziowskiie

0

@michal199500hehe dlaczego jesteś zwolennikiem Xaviego?

0

@Ardenbo ma dna barcy

0

@michal199500hehe czyli według ciebie jest to styl który pozwoli nam rywalizować z największymi?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?