La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1971 Culés

0

Dużo mówi się o zachowaniu Cancelo po bramce Roque. Zgadzam się że z tym, że to pokazuje oddanie dla tej koszulki. Pasję zawodnika, który jest w tym klubie dopiero pół roku. Zgadzam się również z tym, że takich zawodników za wszelką cenę trzeba zatrzymać, tym bardziej że w naszym zespole brakuje chłopaków z takim, charakterem. Jest Gavi, Ter Stegen, którzy są kontuzjowani myślę że także Gundogan i Araujo. Jest Raphinha, który przejawia dużo chęci i walki, ale u niego co innego jest problemem. Są młodzi Fermin i Yamal, który wczoraj pobudzał trybuny. Tego właśnie brakuje, zawodnika który rozbudzi trochę trybuny, pobudzi i zmotywuje kolegów do walki, pojedzie na dupie, skoczy w obronę kolegi. Brakuje zaangażowania i właśnie tej ambicjonalnej walki, której nie widzę przede wszystkim u Roberta, Pedriego, Frenkiego, Kounde, czyli praktycznie kluczowych graczy. W środku jest po prostu za miękko, jest dużo jakości, ale widać gołym okiem brak walczak, który rzuci się przeciwnikowi do gardła i pokaże że łatwo skóry nie sprzeda, takim zawodnikiem jest niewątpliwie Gavi i widać jak bardzo go teraz brakuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?