La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1624 Culés

1

Pytanie jak będzie odegrana reszta sezonu? Mam nadzieje na jak największa ilość minut dla młodych zawodników + odstawienie Lewusa, jeżeli w każdym meczu zobaczę Roque, Guiu, i innych młodych to jeszcze zrozumiem ta decyzje. Jeżeli dalej będzie to co teraz czyli jakieś Roberty, Sergii Roberta, Oriole Romea w składzie to my nawet nie będziemy w LM w przyszłym roku.

1

@ObiektywnyKibic121 Piszesz jakby jakiś Roque był gwarancją czegoś. A chłop 100% sytuacji nei umie wykorzystac na ten moment.

2

@ObiektywnyKibic121 Tu trzeba grać o TOP4, a nie ogrywać młodych

0

@PatrykBarca
Właśnie uwazam ze on nie jest gwarancja niczego? Na ten moment uważam ze będzie niewypałem, ale chciałbym żeby zaczął grać kosztem Lewusa.

0

@bodzio10
Ci młodzi są 10x razy lepsi niż Ci „doświadczeni”

0

@ObiektywnyKibic121 No to sie zdecyduj bo owisz ze ma grac ale nie da gwarancji...

Lewy moze i wypalony ale jestem pewny ze strzeli wiecej niz taki Roque

0

@ObiektywnyKibic121 Nie widzę żeby Roque był 10 razy lepszy niż Lewy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?