La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1668 Culés

1

Wiecie w moim wyobrażeniu drużyna Guardioli, niszczyla przeciwnikow nie tylko tiki taka albo inaczej to był jeden z elementów tiki taki,czyli mam na myśli pressing.W moim przekonaniu, stosowaliśmy pressing nie doscugnioby do teraz i tym również niszczyliśmy przeciwników.Nasz obecny pressing to poziom b jlasy

0

@Trojanek23 nie mam mowy o sensownym pressingu jeżeli druga linia nie umie upilnować rywala. A zarówno Frankie jak i Gundo bez asekuracji zostawiają takie dziury w środku że to głowa mała. Xavi postawił na Oriola ale typ jest po prostu bardzo bardzo słabym zawodnikiem.

0

@Azi słuchaj nas potrafi i to skutecznie nawet ostatnia drużyna w tabeli a Ty mówisz,że nasza druga linia jest na to za głupia?

0

@Trojanek23 nie jest. Po prostu brakuje nam Busiego jak brakuje Ci skrzela żeby przeżyć pod wodą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?