- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 913 Culés
Gorące dyskusje
clyde
83
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
89 odpowiedzi
NeroTFP1
64
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
marcin62
5
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 913 Culés
6
Jak patrzę na pewność siebie cubarsiego i forta jak wchodzą na boisko a potem widzę sparaliżowanego kounde...... Szlak mnie trafia, mówi się dużo o sprzedaży christensena a dla mnie to Francuz powinien jako pierwszy polecieć po sezonie chyba że .....pogodzi się z gra na PO
1
@Xxxbarca4ever Cubarsi pokazuje Kounde i Christensenowi jak się piłkę wyprowadza.
0
@Fabik87 tu nawet nie chodzi o samo wyprowadzenie a o po prostu grę w obronie, kounde mam wrażenie że przegrywa każdy pojedynek z napastnikiem i z łatwością kazdy bierze go sobie na plecy a on jest statystą
0
@Xxxbarca4ever Mowi się o sprzedaży Christensena tylko z uwagi na FFP, z racji że przyszedł za free to cały dochód ze sprzedaży sie wlicza, a przy Kounde to cena transferu minus pozostała amortyzacja, co za tym idzie bardziej polepszy sprzedaż duńczyka nasze FFP. Jeszcze tak plus Kounde to też na pewno zdrowie, on jest w stanie grać dużo więcej od Araujo, Christensena czy Inigo meczów w sezonie. Choć jego klasa sportowa jest niższa.
1
@priest9999 ... chociaż jak patrzę na 3. bramkę Athletiku, to Cubarsi jak dziecko we mgle... ale nie wymagałbym za dużo od 17 latka po 2 meczach i tak sobie radził.