La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

1

Powiedzcie mi za co wczoraj Frankie dostał kartkę? W sensie o co miał pretensje do sędziego? Najpierw skurcze miał Fort ale wybił piłkę za boisko. Potem jeden z zawodników Bilbao i wtedy sędzia przerwał grę (w zasadzie to grać chciał tylko Frankie, bo reszta czekała na przerwanie). Trochę bez sensu ta kartka. Ostatnio de Jong wciela się w ducha Barcelony i co chwila dostaje kartki nie za faule ale za dyskusje z sędziami :/

0

@Azi moim zdaniem De Jonga powinien wylecieć, bo potem zrobił taki głupi faul mając żółtą i mu się upiekło.

0

@Pedri16Future to też byłoby słabe ze strony sędziego wywalić zawodnika, który chwilę dostał kartkę za uwagi do sędziego (nie wiem jakie więc być może słuszne).

0

@Azi chyba za samą rekcję na decyzje sędziego, reakcja była za bardzo "ekspresyjna" plus nie wiadomo co przy tym powiedział do sędziego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?