La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

4

Najlepsze jest to że cały świat widzi jak przekręcony był ten mecz a ostatni bastion złudzenia, wyspa męczenników, będą się bronić do samego końca :)

konto usunięte

2

@El Plutoninho od wczoraj próbują umoralniać i zamykają oczy. Nawet jak ta ręka była dla nich dyskusyjna, to nagle zapomnieli o karnym z tyłka? Przecież to była drukarnia, jak ktoś tego nie widzi, to nie chce widzieć.

konto usunięte

0

@Compadre Jak karny z tyłka? Karny jest słuszny, ręka wyciągnięta na wiwat, pytanie czy tam jest faul w ataku

1

@Compadre Na twitterze kontra na rozmowę o tym meczu to "Negreira". Ze znaczą większością nie ma co wchodzić w interakcję, smutne ale prawdziwe.

konto usunięte

1

@LaLigaPD Jakie pytanie czy jest tam faul? To jest oczywiste przewinienie XD

1

@LaLigaPD Karny z dupy, bo Rudiger faulował. Oczywiście tej sytuacji nie sprawdzili bo byłoby to z niekorzyścią dla mistrzów Hiszpanii 23/24 (znanych od początku sezonu)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?