- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1746 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
15
Witani jak królowie.Wspaniały naród,który docenia swoje gwiazdy. https://x.com/albicelestetalk/s... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
2
Nie rozumiem dlaczego dalej są ludzie którzy mają żal do Laporty o Messiego - przecież jego... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
draxidox
26
100% się zgadzam, zwiedziłem już kilkadziesiąt krajów w tym prawie cały stary kontynent i z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1746 Culés
0
Pytanko do znawców motoryzacji. Szukam samochodu używanego do 50 tys zł. Coś ekonomicznego, głównie na miasto (1-3 razy na rok trasa 1000km), nie za małe (5- drzwiowe) i wygląd to dla mnie sprawa drugorzędna. Za czym powinienem się rozglądać?
1
@Mow_mi_Douglas jakaś Toyota w hybrydzie?
0
@Mow_mi_Douglas Bmw f01
1
@Mow_mi_Douglas bmw f30
4
@Mow_mi_Douglas chłop chce tanie w utrzymaniu oszczędne a wy BMW polecacie :d Ja polecam jakąś skodę alby toyote w tej kasie coś fajnego się znajdzie
1
@lajcior no na pewno ekonomiczny jest serwis bmw xD
btw. 3/4 f30 jest w gnoju a on chce auto do miasta, genialny pomysł
0
@draxidox rownie dobrze moze kupic peżota 307 za 10k i 40 miec w kieszeni na latinos
0
@lajcior generalnie 307SW 1.6 + gaz ze szklanym dachem i nic więcej do życia nie potrzebuje xD
0
@mrboom to jakie roczniki najlepiej szukać?
0
@Mow_mi_Douglas
auris, corolla, octavia III, golf, mazda 3, focus
jest sporo aut tylko patrz raczej w tych normalnych markach a nie jakieś BMW bo skoro chcesz ekonomicznie to lepiej auto nie z tych tzw. "wyższej półki", nie premium bo dla mnie premium to inne marki a nie BMW itp. bo za tyle to kupisz leciwe auta co co chwilę bedzię się coś psuło i będziesz miał koszta duże napraw
a zasadniczo szukaj im młodsze auto tym lepiej, chyba że strasznie rozjechane z przebiegiem
a najlepiej spróbuj jakieś nowe auto z salonu to będziesz miał spokój na lata - nie wiem jak z awaryjnością ale od 60 tys. PLN masz już FIAT Tipo na otomoto nowe
0
@Mow_mi_Douglas
nie patrz na roczniki tylko budżet.
Ustawiasz filtr na 30 - 40k i resztę zostawiasz na serwis.
Mało kto sprzedaje auto bez wad.
Głównie się sprzedaje jak coś się pier*** i się ma tego dość :D
0
@draxidox No chyba jednak nie do końca ;) Ja przykładowo raz sprzedałem auto, które się "pier...." przy czym kupujący wiedział, bo zgarniał je lawetą. Poza tym zawsze sprzedawałem z innych powodów - głównie wymiana na nowsze. W niższych budżetach oczywiście pewnie odsetek tego o czym piszesz jest większy, ale jeżeli odrzuci modele, gdzie jest kilka sztuk w jego budżecie tylko to nie powinno być tak źle ;)
No i przed zakupem sprawdź auto przynajmniej na diagnostyce, ale osobiście taki budżet to już bym się skierował do ASO na weryfikację.
0
taktyczny, moje Clio doprowadza mnie już do szału..