La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1650 Culés

0

Xavi jeśli w końcu odejdzie z Barcelony, to i tak znajdzie pracę. Jestem pewny, że jakieś średniaki z la liga będą bić się o niego, to jest nieuniknione. Xavi już wygląda na takiego co się poddał i to nie będzie dobre dla niego i drużyny, zresztą widzę, że nawet jego obrońcy na tej stronie już mają dosyć.

1

@Marcelinho99 Ty już wieszz, że Xavi za 5 nadal będzie tak beznadziejnym trenerem. Według mnie spokojnie jeszcze może zacząć od małego klubu i jeszcze okazać się dobrym trenerem. Z twoim komentarzy wynika jakby on był trenerem, który jest kompletnie do niczego, a w kończu zdobył mistrza. Żebyś jszcze się dziwił za kilkanaście. Taki Klopp przed świetną etapem z Dortmundem siedział 5 lat w Mainz i w swoich pierwszych sezonach kończył w dolnej tabeli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?