La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

1

Nie wiem gdzie ta wiara w Xaviego. Kadra może nie idealna mogłaby być trochę szersza ale na dobrą sprawę jest na prawdę solidnie. Fakt są braki ale niestety zamiast rozwijać zawodników to u nich widać ciągły regres. Lewy, Balde, Kounde, Araujo. Ci zawodnicy nie przypominają siebie z poprzedniego sezonu, a na dobrą sprawę można wstawić tu każdego. Zero poprawy i nauki z porażek o której tak ochoczo wszyscy w wywiadach mówią. To jest niezrozumiałe, że Xavi pozostał na tym stanowisku bo to kolejna kompromitacja za jego kadencji. 0:4 z realem sezon temu, Girona w tym sezonie czy teraz Real. Inny trener niż Xavi byłby już poza klubem a tu mamy parasol ochronny dla naszego trenejro z racji nazwiska. Ten sezon jest jeszcze do uratowania ale z xavim za sterami nie wierzę w jakikolwiek sukces.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?