La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1160 Culés

1

Trzeba przyznać że kiepsko to wczoraj wyglądało. Obrona leży i kwiczy. Popełniają naprawdę głupie błędy i w zasadzie większość bramek to są po prostu nasze pomyłki. Atak także nie istnieje. Nie mamy skrzydłowych, a Lewy zupełnie nic nam nie daje. Tak, wczoraj strzelił ale pamiętam także 2,3 sytuacje gdzie poszła akcja skrzydłem, a potem np. Ferran już nie miał do kogo zagrać bo Lewy by 20 metrów poza polem karnym. Ani nie gra jak 9tka, a chce mu się rozgrywać piłkę czego po prostu nie umie.
I bez tej obrony i ataku i tak nieźle radzi sobie pomoc. I to tyle....
To co zastanawia to jak mogliśmy gorszym składem grać lepiej rok temu? Real gra praktycznie tą samą paczką i zrobili znaczny postęp. W lidze trzymają w miarę równą formę i do tego wczoraj byli po prostu lepsi niemal w każdym elemencie. Słabo to wygląda.

0

@prokofiew Rok temu nie mieliśmy gorszego składu niż obecnie. Rok temu w finale SPH wyszlisly MATS-BACK-Busi,FdJ,Pedri,Gavi-Dembele,Lewy. Mi ten skład wydaje się wręcz mocniejszy od tego co wyszliśmy wczoraj.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?