La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

konto usunięte

0

Jak wygląda obieg wody w kaloryferze? Czy jak odpowietrzylem, ale woda leci bardzo słabo to napełni się ona wraz z odkręceniem kaloryfera?

konto usunięte

0

@Rl9k1nG
Nie chcę Ci spoilerować.
Odkręć i sam się przekonaj

2

@Rl9k1nG, musi mocno lecieć, a nie słabo. Jak leci słabo to znaczy, że musi lecieć mocniej

Wręcz bym powiedział, że musi tryskać

20

@FCB_dimiC On pyta o kaloryfer, a nie o to, co przed chwilą robiłeś...

konto usunięte

3

@Danny Gaucho
Przynajmniej dobrze przekazał, to co mu powiedziałeś xD

3

@Rust_Cohle Kumaty chłopaczyna. Nie ma co oceniać, że z roksy.

konto usunięte

3

@Danny Gaucho tylko musi zacząć tryskać bo tak, to daleko nie zajdzie w życiu

2

@Danny Gaucho, przecież Ty robiłeś dokładnie to samo obok

2

@FCB_dimiC Ale z obrzydzeniem.

3

@Danny Gaucho, nie wiedziałem, że można mieć obrzydzenie z uśmiechem na twarzy

1

@Rl9k1nG, mam nadzieję, że nasze odpowiedzi są dla Ciebie wystarczające i teraz wiesz co masz zrobić ze swoim kaloryferem lub tez czymkolwiek innym

2

@Rl9k1nG woda powinna lecieć mocno przy odpowietrzaniu. Jeśli tak się nie dzieje i kaloryfer jest nadal zimny to trzeba dopuścić więcej wody do instalacji. Zawór znajduje się przy piecu /pompie.

konto usunięte

0

@konajoncek Dzięki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?