- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1018 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1018 Culés
6
Holandia w latach 1995-2020 wydała 400 mld € na imigrację (śr. 17 mld € rocznie), w tym na utrzymanie 2. pokolenia migrantów.
Wg raportu finansowanego przez prawicową partię Forum dla Demokracji, migranci z Bliskiego Wsch. i Afryki Płn. ostatecznie więcej otrzymują od państwa, niż wnoszą w podatkach, bo ich dzieci, nauczone zasiłków, też je pobierają. Raport stwierdza, że państwo opiekuńcze przyciąga osoby o niskim wykształceniu, a nie tych, którzy odnoszą sukcesy.
Władze zaprzestały analizy kosztów migracji w 2003 r., uznając ją za rasistowską, co wg raportu utrudnia planowanie finansów publicznych.
Dla porównania: Niemcy mają wydać w tym roku > 40 mld € na imigrację, a Francja ok. 25 mld €.
https://wpolityce.pl/swiat/676367-holandia-wydala-na-migrantow-ponad-400-mld-euro-przez-25-lat
PS. Posłanka Scheuring-Wielgus zapowiedziała, że – jak określiła – “ministra ds. równości” będzie dążyła do kryminalizacji mowy nienawiści wobec kobiet i LGBT.
https://streamable.com/l4zni5