La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

2

Jedna kontuzja, wrócił na spokojnie, zagrał 159 minut w LM, ponad 460 w lidze w bodaj 6 spotkaniach i znowu wylatuje. Początkowo jest optymizm, wielu się z tego śmiało i żartowalo w końcu ile razy to określenie padało a tu co? Miał być gotowy na początek stycznia a wróci dopiero na sam koniec o ile znowu się cos nie pogorszy. Naprawdę się boję o Gaviego bo nie dość ze on doznał strasznej kontuzji to ten sztab nie sądzę by postawił go na nogi. Strasznie to irytujące że mając takich kozaków nie mogą rozwinąć w pełni skrzydeł, a co do Pedriego to jak tak dalej pójdzie to przemyslalbym sprzedaż. W Ansu wierzyłem bo coś tam szło w tym Brighton ale kolejna kontuzja, z niego zapewne też nic wielkiego nie będzie przy takiej ilości urazów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?