La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

1

Czas rozpocząć mafię 2, mam nadzieję że chociaż w jakimś stopniu będzie dobra jak pierwsza część

2

@LionelM95 Mafia 2 dobra gierka, nie pożałujesz :) WIadomo, że 1 lepsza ale 2 również udana.

0

@Messibestplayerintheworld początek zajebisty:D

0

@Messibestplayerintheworld a to przez całą gre jest snieg?

1

@LionelM95 nie, potem już nie ma śniegu. Ale mafia 2 jest według mnie lepsza od 1 bo jednak nie ma aż tak smutnego zakończenia. Bardziej ma zakończenie jak bad ass

1

@LionelM95 nie, później normalnie Lato będzie :)

0

@Messibestplayerintheworld @VegetaPolska długo się będę mógł nacieszyć śniegiem czy szybko mija?

1

@LionelM95 prawie pół gry śnieg. Plus minus, bardziej minus.

0

@VegetaPolska a dłuższe niż 1? Jedynkę skończyłem chyba w 12h

1

@LionelM95 no ciutke chyba dłuższa jest. Ale nie dużo. Kilkanaście godzin. Ja grałem trzy czy cztery dni po kilka godzin po pracy

1

@LionelM95 chyba 5 rozdziałów będzie śnieg

1

@Messibestplayerintheworld już mam 3, to szybko zniknie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?