- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1333 Culés
Gorące dyskusje
Natenczas
9
Kuźwa żona Kosiniaka - Kamysza została matką chrzestną polskich F-35. Teraz już na pewno... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
HarveySpecter
6
Będziecie oglądać o północy Brazylia - Maroko, czy odpuszczacie ze względu na godzinę meczu ?
42 odpowiedzi
tomek8756
0
Wesele bez alkoholu -tak czy nie?
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1333 Culés
3
Haha, Girona już o 10 goli więcej ma od Barcy w tym sezonie. Dobrze, że w środę gramy z Almerią to strata spadnie do 9 goli.
1
@Pawel13sz Mogli chłopaki wykorzystać co miały, a tak to mamy co mamy. Xavi za nich nie wejdzie i nie strzeli, może jedynie poprawić ilość sytuacji dla nich na większą tworząc jakieś schematy.
0
@Rewolucja123 Oczywiście piłkarze też zawodzą, ale Xavi zaliczył regres porównując do zeszłego sezonu.
1
@Pawel13sz Ale Xavi niewiele zrobi więcej poza tym co napisałem. XD może jeszcze próbować poprawić ich koncentrację ewentualnie przy wykończeniach poprzez wprowadzenie rywalizacji i tyle. Presję z nich ściąga, w meczu odpowiednimi ruchami taktycznymi pomaga, a na treningach napewno trenują. Tutaj winni są piłkarze. Xavi odpowiada za to co się dzieje z tyłu.
1
@Pawel13sz Najbardziej boli to ,że nasz pressing jest do kitu w porównaniu do poprzedniego sezonu . W dodatku wypadł nam Gavi, który walczył i biegał za dwóch.