La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

0

Widziałabym u nas szkoleniowca z prawdziwego zdarzenia.Takiego co wygrał wiele a nazwisko jego budzi respekt. Skończymy już z tymi wynalazkami bo mają DNA Barcy czy też mieli udane pół roku na jakimś zadupiu.

0

@bartekvisca z pewnoscia wszyscy typowi marza o tym, zeby pracowac w klubie gdzie zarzad musi doplacac 20 milionow zeby zarejestrowac pilkarzy sprowadzonych za darmo, bo na innych nie stac klubu.

0

@Szklaner myślę, że wielu wielkich trenerów mimo wszystko marzy, by prowadzić pierwsza drużynę Barcy.
Do tego widzą, że mamy bardzo dobry skład.
Dla mnie od lat już w Barcy brakuje takiej mentalności zwycięzcy i gryzienia trawy. Na początku sezonu graliśmy pressingiem i z pomysłem i nagle znów zaczęło się tylko klepanie na utrzymanie. A potrafiliśmy grać ładnie w kilku meczach sezonu. Ktoś to musi zlepić.

0

@bartekvisca Mourinho!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?