La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

6

Xavi mówi oczywistą prawdę, że nie wygrywamy bo nie jesteśmy skuteczni a ludzie tutaj mają ból dupy o jego wypowiedź. Cyrk na kółkach :D

1

@Azi czyli byliśmy lepsi, tak?

0

@PatrychoO Tutaj masz wypowiedź:
"Jestem spokojny i pełen entuzjazmu jak zawsze. Jesteśmy na dobrej drodze. Dziś znów stało się to co tydzień temu czyli zabrało nam skuteczności. Znów tracimy punkty po tym jak mamy szansę zabić ten mecz. Trenujemy poprawę skuteczności, ale to też zależy od pewności piłkarzy."

1

@Azi słuchałem co mówił po meczu i chłop powiedział, że "tak jak w meczu z Gironą byliśmy lepsi". No dla mnie to jest bzdura.

2

@PatrychoO a moim zdaniem jak masz okazje strzelić 4 bramki a rywal strzela jedną fartowną to remis 1:1 jest dla Ciebie porażką ale kto był na boisku lepszy to wątpliwości mogą mieć tylko kretyni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?