La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1140 Culés

0

Niebieski Ruch Chorzów taką porażką z bezbarwnym Zagłębiem Lubin postawi kolejny solidny krok do spadku z Ekstraklasy.

0

@FcPortoFan1999 3 trzech beniaminków na spadku. Dawno takiej sytuacji nie pamiętam.

0

@bartekvisca Nic dziwnego bo Ekstraklasa gra dopiero trzeci sezon w systemie 18 drużyn i 3 spadkowiczów.W sezonie 2018/2019 zdarzyło się że dwaj beniaminkowie po sezonie wrócili tam skąd przybyli,czyli Miedź Legnica oraz Zagłębie Sosnowiec.Przed sezonem 2021/2022 mniej więcej od końcówki lat 90 grano systemem 16 drużyn i spadkiem tylko dwóch drużyn.

0

@FcPortoFan1999 Dawno nie widziałem w Ekstraklasie tak miernych ekip jak ŁKS i Ruch. Oczy krwawią z każdym ich meczem.

0

@Hosh Ruch Chorzów to chociaż za nowego trenera Jana Wosia próbuje walczyć o te punkty w przeciwieństwie do ŁKS-u.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?