La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

0

Mi tam się wczoraj bardzo podobał Lewy, sytuacji nie wykorzystał, ale wreszcie chłop stał w polu karnym a nie brał się za rozgrywanie i od razu mial kilka świetnych okazji.
Taki napadzior nie zapomina jak się strzela, tylko pierwszy mecz od tygodni, gdzie grał jako napastnik :P

De Jong w tym sezonie to profesor, dlatego że przy nim Pedri i Gundo grają dużo lepiej. Jak nikt z nich już nie wypadnie w ważnych meczach to powinno być całkiem dobrze w tym sezonie. Na taką frez jak wczoraj aż chciało się patrzyć. Szybka, kombinacyjna gra, gdzie zabrakło szczęścia - jakby wszystko wpadło to byłaby manita z AM.

0

@Matt_i1992 tylko cała trójka wiecznie nie może grać, rotacje też by się przydały bo ich denzel zajedzie

0

@ranger3120 dlatego napisałem w ważnych meczach, Fermin też daje radę także rotację muszą być i będą, byleby zdrowa trójka była

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?