La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1238 Culés

4

Ale wy macie problem, że nadal ma zaufanie Laporty. No tak lepiej żeby były pogłoski, że nie ma do niego zaufania, to na pewno by pomogło w środku sezonu.

Gdyby nawet zwolnił go za 2 miesiące, to byłoby do mega debilstwo ze strony Laporty, na bsnk byłoby szukanie na wariata i trafiłby się kolejny wynalazek. Byłbym za tym żeby po sezonie Xavi odszedł, tylko ja jestem przekonany, że nie zatrudnią topowego trenera, nawet taki De Zerbi czy Emery tu nie przyjdzue, po co mają odchodzić z świetnej ligi i klubu gdzie spokojnie sobie pracują do klubu gdzie ciąglę są problemy, a każdy transfer to problem. Skończymy z wynalazkiem i będzie jeszcze gorzej, ale o tym to wiele osób nie pomyśli.

Też mam już dość takiej gry, ale jak nowy etap ma być robiony na odpierdol, to ja wolę poczekać na lepszą sytuacje klubu, a wtedy będą ciekawsze opcje trenerskie, jak i transfery. No chyba, że Lapcio załatwi za rok Kloppa to ja w to wchodzę bez czekania. :D Tylko, że przy nim też nadal będą asy typu Raphinha.


0

@Kamiloza91
Po tym co odwalał Laporta z Koemanem, to za bardzo bym mu nie wierzył, ale z drugiej strony jest typem człowieka, który nigdy nie przyzna się do błędu, więc skoro sam wybrał Xaviego, to pewnie go nie zwolni...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?