La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

4

Ten Twitter ("X") stał się już takim gównem, że naprawdę szkoda strzępić ryja...
Non stop jakieś booty (laski z Bangladeszu czy innego Mogadiszu, które wszystkie mają konto od sierpnia tego roku) mnie zaczynają obserwować (kiedyś też, ale nie tak nagminnie jak teraz), inne dziwne konta dodają mnie do pokoju rozmów.
Poza tym wyświetlają mi się non stop konta, których nie obserwuję (w opcji "dla ciebie") i od groma jest pisowskich (mimo, że mam z nimi Ziobro wspólnego)...
Mam mnóstwo kont sportowych, filmowych, o zwierzętach i historycznych, a i tak zalewa mnie pisia propaganda...
Burdel na kółkach...

3

@norbi77 Co to Twitter? Znam tylko X.

konto usunięte

1

@norbi77 Pokoje rozmów. Też to mam. Zgłaszaj nadużycie i to coś zniknie.

1

@DonCarletto Co ty za zakazane strony oglądasz zbereźniku ^-^?

0

@tristan87
Aha, nie pomyślałem...a ja non stop blokuję i nie ma dnia, żebym kilka kont nie blokował.

1

@DonCarletto
Jak wykupisz w "X" premium, to będziesz miał z powrotem Twittera :P
Specjalnie dla Ciebie edytowałem, żebyś się nie pogubił :)

2

@HighestInTheRoom Iks Widełos.
@norbi77 Wtf xD.

0

@DonCarletto
A jednak się pogubiłeś :D

0

@norbi77 Nie, po prostu nie korzystam z Twittera to nie wiem czy serio tak jest.

1

@DonCarletto
Aha...oj jest, jest. Masakra.
Kiedyś było wszystko klarowne i jasne, a teraz...robi się dziadostwo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?