- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1055 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1055 Culés
23
@MesQueUnClub96 po bramkach Haalanda czy hat-tricku Kane'a - "TAPIN TAPIN"
@MesQueUnClub96 po samobóju rywala - "Lewy zamyka mordy" XDDD
Dobrze, że go mamy, przynajmniej po stracie punktów czy tej grze Barcelony można się trochę pośmiać.
0
@cris27 Głupi komentarz, ale La Ramblowska horda już rzuciła się z herbami.
3
@cris27 Może temu obrońcy Rayo zrobiło się żal Lewandowskiego, że jest taki słaby i dlatego strzelił samobója?
6
@AlexDark00 ten obrońca nam uratował wynik. Gdyby piłka doleciała do naszego "napastnika" to bramki by nie było
4
@cris27 Nawet chcieli karnego zrobić, żeby Lewy jednak jakiegoś gola strzelił, ale sędzia nie podyktował.
0
@cris27 Dobrze, że dla Ciebie Lewandowski na strzelać bramki, a Darwin Nunez już:D. Może wyjaśnij co ma robić? Bo asyst nie ma za dużo, ile więcej od typowej 9( według Ciebie)?
0
@AlexDark00 Strzelał nie tylko z karnych czy tap-in, ale trzeba oglądać(ten sezon).
0
@Bagsik88 Czy ja twierdzę ,że tylko? Jednak zdecydowana większość jego goli to jest pustak, albo karny.
0
@AlexDark00 Tak właśnie oglądasz.