La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1378 Culés

0

Druga połowa listopada 2023 typowo zimowa.Oby Grudzień za to nie zapłacił brakiem śniegu i zimy..

3

@FcPortoFan1999 Zapłaci na 100%. Jak tak patrzę pogodę na miesiąc, to koło swiąt będzie z 5 stopni i deszcz.

1

@FcPortoFan1999 patrząc na długoterminową prognozę niestety może zapłacić

0

@FcPortoFan1999 od paru lat zawsze płaci więc nie sądzę, aby coś się zmieniło. Prędzej śnieg zobaczysz w lutym

0

@DonCarletto Święta deszczowe to najgorsze święta.. @Antimadridista_WR Luty 2024...niech zima sobie żartów nie robi!

0

@FcPortoFan1999 No to jest tragedia a nie święta.

0

@DonCarletto Dlatego szkoda że już teraz spadł śnieg i przyszła typowa Polska zima.

1

@FcPortoFan1999 U mnie to deszcz spadł, a nie śnieg i w dodatku wieje jak cholera xD. Na minusie ma być chyba dopiero od soboty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?