- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 984 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 984 Culés
0
Na jakiego napastnika byście postawili w kadrze, jeśli Lewy zakończy po ME karierę reprezentacyjną? Moim zdaniem chyba Świderski najlepszym wyborem.
1
@DonCarletto Jak będziemy grać na dwóch to Buksa - Świder, jak na jednego to Buksa. Czekam też na odblokowanie Milika, tylko musi odejść z Juve.
1
@DonCarletto Na Świderskiego
1
@DonCarletto chyba Lewy pogra jeszcze trochę.
Myślę że jeszcze baraże, Euro ewentualnie, potem kwale do MŚ i ew MŚ jesli sie dostaniemy to będzie koniec.
1
@mekston Dlatego napisałem "jeśli".
0
@TR3YWAY W kadrze to on się nigdy nie odblokuje. Szkoda, że w tej Marsylii nie został.
2
@mekston Z tego co mówił w wywiadzie u Święcickiego można wywnioskować, że po Euro może skończyć.
2
@Deviler No i to byłby dobry moment. Szczęsny też chyba miał taki plan. Potrzebujemy młodych i głodnych gry zawodników. Mam też nadzieję, że to Bułka będzie pierwszym wyborem, a nie ten burak Grabara.
1
@Deviler zobaczymy też gdzie chce potem w klubie kariere kontynuować - np jesli MLS to MŚ 2026 sa w USA wiec moż chcieć pograć jeszcze o to
0
@DonCarletto wiem ale myślę że to na razie mocno spekulacyjne. Może też Lewy ma chrapkę np na 100 goli w kadrze.
0
@mekston Nie ma szans na 100 goli. Brakuje mu 19 bramek.
1
@DonCarletto to jakby do MŚ 2026 dograł to kto wie. To nie jest mało ale mówię że może miec taki cel
0
@mekston Może, chociaż to tylko głupia liczba. Lepszym celem byłoby po prostu zakończenie kariery z klasą, zanim ludzie jeszcze bardziej zaczną na niego psioczyć i z kadry wyrzucać.