La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 970 Culés

9

PiSlam Wam dopiero pokaże co to znaczy być opozycją totalna.

1

@barcelonaLM myślisz że przebije pseudo pucz PO? Wątpię że się da, ale ludzie mają krótka pamięć jakie cyrki oni odstawiali w Sejmie :)

1

@Barcelonka070 W skali żenady, myślę że przebiją

3

@barcelonaLM wiesz co, PO jednak nic nie przebije, ja wiem że pis to zło itd, sam mam ich dość, ale co było w 2015, jeszcze nie zaczęli rządzić a już zawiązano KOD i już zaczęli płakać jak odrywano ich od stołków, wymyślając bóg wie co. To przebić będzie ciężko, wiesz, ten cały syf z sędziami zaczął się że to PO wybrała sędziów na zapas. Także jedni są warci drugich. Jak Polacy się nie otrząsną i w kolejnych wyborach nie pogonią popisu nawet kosztem konfy czy razem to nie ma nadziei dla tego narodu, kraju, podzielą nas między siebie niemcy i ruscy, jeszcze może żydzi coś sobie wezmą i tak się skończy nasza potęga....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?