La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1624 Culés

16

Nie wiem co się z nim stało

4

konto usunięte

6

@Kuba_1 underrated playmaker

2

@AFA90 ale żółwiki chciałby zderzyć

0

@mekston byle nie z Yamalem

konto usunięte

1

@mekston Pierwszy raz słyszę ten utwór xD

1

@AFA90 wpada w ucho?

konto usunięte

1

@mekston Akurat tak. Scaloni powinien puścić przed Brazylią w szatni ;D

1

@AFA90 ale włącznie z tym filmikiem?

Ma ich zmotywować a nie rozśmieszyć ale może tak na rozluźnienie atmosfery?

konto usunięte

2

@mekston Ten z oficjalnego utworu na YT, bo stadiony przynajmniej podobne do tych z eliminacji ;d

3

@Kuba_1 @mekston @AFA90 to ten lepszy od Luisa? To ten co ma lepszy drybling od Luisa? To ten co ma lepsze rozgrywanie od Luisa?


Dla mnie od zawsze byl, jest i będzie drewnem.

@Barcanajlepszyteam @Barca1992 @Tollusiek haha to jak to jest co? Mordy ;P

0

0

@Bagsik88 Takie cos to se mozesz w buty wsadzic chlopie.

konto usunięte

0

@Kuba_1
SKS bracie. SKS.

0

@Lionel_Messi10 Dobrze. Jak by to było o Lewandowskim to byś inaczej to traktował/oceniał.

0

@Bagsik88 Nie porównuj drewna do stali tyle w temacie.

0

@Lionel_Messi10 Oczywiście.

0

@mekston kościół cię wyrzuci za takie komentarze o waszym bożku.

1

@Lionel_Messi10 xD jakby znalazł funny moments Lewego to by było dłuższe niż władca pierścieni, czy star wars xD

1

@AlexDark00 nie jestem w żadnym kościele. To nie zmienia głupot które wypisywałeś o Lewym o piłce nożnej byleby Lewemu umniejszać

0

@mekston haha teraz się wyrzekł swojego bożka, bo jest słaby. Wszystko co napisałem się sprawdza. Był przepłacony? Nie ma wątpliwości. Jest dobijakiem? Tak. Jest gorszym piłkarzem niż Suarez? To jest jasne.

1

@AlexDark00 haha to są Twoje komentarze

Pierwszy sezon trzeba powiedzieć na plus.

0

@mekston Na plus, chyba dla rywali w LM i LE.

0

@AlexDark00 w LM 5 bramek, w tym 2 z finalistą LM

0

@mekston xd Ogromne osiągnięcie.

1

@AlexDark00 co najmniej przyzwoity wynik w ramach jednej edycji LM

0

@mekston Wspaniały, dzięki niemu wyprowadził swoją drużynę z grupy i poprowadził... A nie czekaj.

1

@AlexDark00 nie napisałem wspaniały. Nie ma potrzeby wyolbrzymiać.

Znowu sobie coś dopowiadasz i wymyślasz.

Niestety w drużynie było sporo słabości i nie udało się wyjść, a przynajmniej dłużej powalczyć.

0

@AlexDark00 Jak zwykle czytanie z zrozumieniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?