- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1057 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
gumaz
2
Do ludzi, którzy mieszkają na wsiach, wyludnia się u Was, czy wręcz przeciwnie buduje się... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
clyde
4
Wiecie, że lepiej być grubym który ma dużo ruchu niż chudym który ma tryb siedzący?
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1057 Culés
2
Za 15 minut kolejna odsłona walki Norwegii o baraże - czyli mecz Izrael - Szwajcaria
@Encore @barcelonaLM @MesQueUnClub96
0
@mekston No niestety, mankamentem Haalanda jest jego reprezentacja.
0
@DonCarletto, brzmi to trochę zabawnie jak się spojrzy na ich skład. Nie oszukujmy się, ale tam jest komu grać
0
@mekston oby potężny najlepszy napastnik świata Haaland awansował
0
@FCB_dimiC no Odegaard i Haaland to koty, a reszta powiedzmy w miarę solidna, bo mają jakiś Ajerów, Ostigardów, Sorlothów, co grają w top5.
0
@DonCarletto, no i takim składem powinni się zakwalifikować do jakiegoś turnieju większego, moim zdaniem aktualna reprezentacja Norwegii nie jest gorsza niż Polska
0
@FCB_dimiC No sytuacja podobna. Dwóch/trzech zawodników znacznie odbiegających od pozostałych, a reszta na różnym poziomie.
1
@DonCarletto w grupie przegrali ze Szkocją która ma słabszych graczy.
Na Euro 24 osobowym powinni być.
Wciąż mają szanse ale Izrael to ich nadzieja.
0
@mekston My też ze Szkocją często mieliśmy ciężko.
0
@DonCarletto my też nie mamy jakiejś super repki ;)
Zreszta my ostatnio ugralismy 1 pkt z Moldawia w 2 meczach i to nie znaczy że teraz to oznacza że jak inni beda wtapiac z
Mołdawia to usprawiedliwia brak awansu innych.
Mimo wszystko kadrowo Norwegia ma zespół absolutnie na to by wyjść z tej grupy i wymagać awansu.
0
@mekston Nie mamy, ale Szkocja nie ma jeszcze bardziej ;).
0
@DonCarletto wlasnie, wiec Norwegia powinna z tej grupy wyjść.
Kluczowy był wlasnie mecz Norwegia Szkocja gdzie Norwegia miala 1-0 ale w samej koncowce dali sobie strzelic 2 bramki.
0
@mekston Powinna, ale Norwegia coś z turniejami sobie zbytnio nie radzi.