La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1635 Culés

0

Przerobiłem już chyba każdy catering możliwy i moge szczerze powiedzieć że diety brokuła to totalna topka.

0

@Janas11224 Nie bez powodu reklamują to zawodnicy m.in w KSW. Dziadostwa by nie reklamowali.

0

@TR3YWAY tzn inne cateringi też były dobre. Tutaj jest po prostu troche inne podejście. Masz posiłki które nie są do końca dietetyczne (typu możesz zamówić sobie spaghetti bolognese albo devolaja) ale masz przy innym posiłku mniej kalorii. Makro i deficyt się zgadza a człowiek zadowolony bo je to co lubi. Najbardziej dobijały mnie te wszystkie śniadania typu jakaś owsianka czy jaglanka. Teraz tego nie ma i mam na śniadanie to co lubie

0

@Janas11224 Dietę Vikinga jadłem przez tydzień i była bardzo dobra.

0

@Janas11224 Ja przypadkowo trafiłem na WygodnaDieta, i nigdy wcześniej o nich nie słyszałem, ale mają dobre jedzonko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?