La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1794 Culés

0

Huti z Jemenu zestrzelili amerykańskiego drona MQ-9. Nie jest to zwykły dron tylko dron który ma zasieg 6k kilometrow i leci 500km/h. Do tego jest wielkości samolotu xd mają arabusy sprzęcik niezły

0

@Janas11224 Kurla Arabusy z jakiego plemienia mają możliwości zestrzeliwania amerykańskiej broni i pociski dalekiego zasięgu, które dolecą z Jemenu do Izraela, a my, czy Ukraińcy musimy się prosić o zasięg większy niż 300km. Przecież to jest śmieszne. Chyba wiadomo na co ta pomoc humanitarna dla tamtego regionu świata idzie. My płacimy na biedne dzieci, kobiety, na wodociągi i szkoły w Gazie, a Hamas, czy inne Huti buduje sobie za to rakietki.
Pewnie Iran im w tym pomaga, no bo kto inny.
Swoją drogą to też jest ciekawe, że Iran objęty sankcjami jest w stanie budować setki dronow bojowych i pocisków dalekiego zasięgu, do tego stopnia, że stać ich nawet na wspieranie Rosji w wojnie z Ukrainą. Tymczasem w Europie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?