- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
0
Z niecierpliwością czekam na meczyk z Las Palmas. Jestem ciekawy, co Pimienta na nas przygotuje... chłop niecałe 2 lata temu objął zespół (wykopany z Barcelony przez Laportę) i najpierw wywalczył awans do La Ligi, a teraz - po 12 kolejkach - LP jest na 10 miejscu w tabeli ze stratą 3 pkt do 6 miejsca w tabeli, z bezpieczną 10 pkt przewagą nad 18tą Celtą. Dodatkowo, z niechcianego przez Xaviego Juliana Araujo zrobił prawego obrońcę (na ten moment rozegrał 570 minut w LL).
Nie ukrywam - wolałem Pimiente od Xaviego... liczyłem, że Pimienta i Julian Alvarez (obietnica Laporty: Xavi, Haaland) będzie nowym Guardiolą i Ronaldinho (priorytety Laporty: Mourinho, Beckham).
0
@Mazi Będą próbowali przejąć inicjatywę. W posiadaniu piłki są dobrzy gorzej z wykończeniem akcji choć ostatnio się poprawili i zaczęli strzelać bramki