La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1549 Culés

2

Mam wrażenie, ze te wszystkie dobre słowa co Ronaldo powiedział o Messim to pod publiczkę były.

3

@Cotutajsiedzieje Z drugiej strony mógł nic nie mówić, i też byś narzekał.

0

@HighestInTheRoom Znaczy nie rozumiem, że Ronaldo wspomina, że Messi jest dobrym piłkarzem, jednym z najlepszych w historii a potem w komentarzach pod postami ze złotymi piłkami pisze „factos” i inne takie.

8

@Cotutajsiedzieje pewnie, że tak. W wywiadzie na spokojnie może sobie kłamać, że szanuje Messiego, ale są momenty zapalne, które sprawiają, że jego ego nie wytrzymuje i wyłazi prawdziwy Ronaldo. "Dla mnie ja jestem pierwszym, drugim i trzecim najlepszym zawodnikiem na świecie", "factos", teraz te emotki. Śmieszy mnie myślenie życzeniowe ludzi, którzy piszą, że Ronaldo z Messim się lubią :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?