La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1123 Culés

0

Jak można być tak bezczelnym jak federacja Clout MMA. Kolejny raz zawiedli widzów i znowu nie działało PPV. A ci nawet nie dali żadnego oświadczenia jeszcze i w dodatku zachęcali do kupna podczas, gdy nic nie działało. Ktoś w końcu powinien się tym zająć, bo to jest jawne i bezrefleksyjne okradanie ludzi.

0

@Pedri16Future jak nie dali. Ta Lexi czy jak ona ma napisała na Instagramie, że jej smuto

21

@Pedri16Future Jawny i bezrefleksyjny to jest debilizm ludzi, którzy za to płacą.

0

@tbas no chyba że to ich oświadczenie w takim razie gratuluję PRowcom.

0

@DonCarletto bez kitu. 50gr bym za ten chłam nie zapłacił :D walka dwóch żulic które za to gruby hajs dostaną

2

@DonCarletto no ale jeżeli już kupujesz to powinno wszystko działać. Owszem masz rację że ludzie są sami trochę winni, ale musi w końcu Clout ponieś jakieś konsekwencje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?