La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

0

Real Madryt sekcja narciarska. Mogę się zalozyc ze będą się ślizgać na wynikach 1:0 2:1 cały sezon

14

@mientusek1407 Czyli jak Barca sezon temu xD.

3

@DonCarletto, XD wyszło

2

@FCB_dimiC Po prostu fakty. Płakanie, że Real się ślizga, to prawie jak plucie na Barcę, bo sama robiła to samo i wtedy chyba nie przeszkadzało xD.

0

@DonCarletto
Może być ze jak my. Frustrujace to jest, ze enty mecz na styku wygrywacie i mam wrażenie ze to nie koniec

0

@DonCarletto poza tym skąd wiesz, ze mi to nie przeszkadzało . Oczywiście ze przeszkadzało bo ja te mecze oglądałem poświęcając przynajmniej 1,5 . Druga sprawa nie płacze ale taki macie styl wykształcony przez lata

1

@DonCarletto, niektórzy nigdy nie przejrzą na oczy, ale tak jest od zawsze w sumie. Zeszły sezon Barcelona miała fenomenalna pod względem straconych bramek i wykorzystanych okazji w końcówkach chociażby. Przepychali mecze kolanem, w tym meczu to Real przepchał to spotkanie za sprawą jednego zawodnika. Życie ;p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?