La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1701 Culés

8

Statystyki niektórych zawodników Bayeru Leverkusen w obecnym momencie(końcówka października):
1. Boniface- 10g+4a
2. Wirtz- 4g+7a
3. Hložek- 3g+2a
4. Adli- 3g+5a
5. Hofmann- 6g+4a
6. Grimaldo- 5g+5a
7. Frimpong- 5g+5a
8. Palacios- 2g+2a

"Transfermarkt"
Ostatnia przegrana- sparing z Sociedadem w lipcu
Ostatnia oficjalna przegrana- mecz z Bochum w maju
Najgorszy wynik w ostatnim czasie- remis 2:2 z Bayernem

Chapeau bas Xabi.

1

@DonCarletto Kibice Realu to pewnie w wolnych chwilach kiedy Madryt nie gra to na 100% oglądają w ramach rozrywki właśnie Bayer ;)

1

@FcPortoFan1999 Nie zawsze oglądam, ale zawsze śledzę chociaż wynik.

1

@DonCarletto
Wirtz wrócil po kontuzji, Boniface swietny 1 sezon, ale co oni maja za boki obrony , dopiero listopad a ich boczni uzbierali 10g/a kazdy. Pieknie

2

@mientusek1407 Xabi gra akurat na wahadła, gdzie są one często nawet bardziej jak dodatkowi skrzydłowi.

2

@DonCarletto Drużyna Xabiego Alonso gra najbardziej otwartą i odważną piłkę że drugiej takiej drużyny aktualnie zwyczajnie nie ma.Jest Argentyna ale to nie jest klub..

2

@FcPortoFan1999 Xabi bardzo rozważnie prowadzi swoją karierę trenerską i teraz zbiera tego owoce.

1

@DonCarletto
tak, oby do tych lamusów z Madrytu nie poszedł

2

@DonCarletto Jak On zdobyłby np. mistrzostwo z Bayerem Leverkusen i np. dołożył do tego ligę europejską to patrząc na klub nie będzie niczym dziwnym jak w nagrodzie trenera roku 2024 byłby w top3.

2

@mientusek1407 Prędziej czy póżniej wyląduje w RM na 100%.
@FcPortoFan1999 No jakikolwiek puchar to będzie wielki sukces.

0

@DonCarletto
Obstawiam później, chociaż dla nas byłoby lepiej wcześniej. Pójdzie i sie spali. Szkoda, że taki fajny piłkarz i trener ma z nimi powiązania. Chętnie bym go u nas zobaczył w razie W

0

@mientusek1407 Dlaczego miałby się spalić? Xavi się spalił przechodząc z ligi katarskiej?

0

@DonCarletto
Nie jest zły, ale ja miałem większe oczekiwania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?